OEM Genuine Shark 24.8V 0.8A AC/DC Adapter DK33-248080H-U for UZ565H T6 V5 UZ565HT6 UZ565HV5 21.6V 1900mAh Li-ion Battery XBATR620SL Cordless Pro Lightweight Stick Vacuum Cleaner Power Supply Charger
Product Description