UpBright 12V AC Adapter Compatible with Model QBA-12V300-IP44 Changzhou Qibo Electric RKAC1200300 Tai Yu TaiYu Technics TEAC-35-120300U AC12V 300mA 12VAC 0.3A Class 2 Transformer Power Supply Charger