UpBright 48V – 54V 1.85A – 2A AC/DC Adapter Compatible with Cisco Meraki MX68 MX68W MX68CW MX68-HW MX68W-HW MX68CW-HW SD-WAN MX6x Routers MA-PWR-100WAC 640-76010 100W Power Supply Cord Charger PSU
SKU: 54V1.85A-6530#13r Category:
Product Description
UpBright New Global AC / DC Adapter Compatible with Cisco Meraki MX68 MX68W MX68CW MX68-HW MX68W-HW MX68CW-HW SD-WAN Small Branch Security Appliance MX6x Routers MA-PWR-100WAC P/N: 640-76010 MA-PWR-100 WAC +48V – 54V 1.85A – 2A 90Watts 100 Watt 90W – 100W 48VDC – 54VDC 1850mA – 2000mA Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B093TYFXJR